Wisząca lampa kule – czy warto w nią zainwestować?

Żyrandole z kloszami w kształcie kul są aktualnie jednym z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich. I to nie bez powodu! Architekci, projektanci i kupujący chętnie po nie sięgają ze względu na ich zalety. Jesteś ciekaw, co takiego mają w sobie, że skutecznie przyciągają uwagę? Sprawdź już teraz!

Duży wybór modeli

Przeglądając oferty sklepów, klienci doceniają między innymi to, że mogą dokonać selekcji produktów. Wisząca lampa kule sprzedawana jest obecnie w licznych wariantach, dlatego każdy zainteresowany może bez problemu znaleźć model odpowiedni dla danego wnętrza. Asortyment jest na tyle zróżnicowany, że każdy kupi efektowny żyrandol zarówno do małego, jak i bardzo dużego pomieszczenia. 

Produkty z tej samej serii często różnią się na przykład liczbą punktów świetlnych. Umożliwia to dobranie lamp do całego mieszkania lub domu, tak by w każdym pomieszczeniu oświetlenie było jak najlepsze.

Nowoczesny i efektowny design

Kolejną zaletą lamp z kulistymi kloszami jest to, że oprócz spełniania podstawowej funkcji, dodatkowo po prostu pięknie się prezentują. W zależności od wybranego modelu żyrandola zwykły pokój może stać się atrakcyjną przestrzenią, w której domownicy i ich goście chętniej będą spędzali wspólny czas. Bardzo często zdarza się, że lampy stają się nieoczywistymi wyróżnikami dla przeciętnego wnętrza, wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na sprawdzenie sklepowego asortymentu.

Troska o siebie i środowisko

Oprócz dostępności wielu produktów i walorów wizualnych aktualnie lampy projektowane są w taki sposób, aby na przykład pobierały mniej energii. Dzięki temu domownicy płacą niższe rachunki za jej zużycie, rzadziej wymieniają żarówki i dbają o planetę. Świadomi producenci ograniczają także wykorzystanie niektórych surowców, co zmniejsza ilość toksycznych związków i ułatwia recykling.