Urządzenie IPL — nie tylko do depilacji

Urządzenie IPL — nie tylko do depilacji

Przedsiębiorcy prowadzący salony kosmetyczne czy gabinety medycyny estetycznej powinni zdawać sobie sprawę z tego, że wiele nowoczesnych sprzętów ma liczne funkcje. Oznacza to, że jeden produkt można wykorzystać nie tylko do jednego rodzaju zabiegu. Warto mieć to na uwadze na przykład kiedy chce się kupić urządzenie IPL z myślą o wykonywaniu z jego pomocą depilacji. Dowiedz się na ten temat więcej.

Trwała depilacja jest na topie!

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy warto zainwestować w urządzenie do depilacji IPL , to odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak. Trwałe metody usuwania niechcianego owłosienia zdobywają coraz większą popularność, przy czym zainteresowanie budzi nie tylko znany już wszystkim laser, ale też wykorzystanie w tym celu światła. Zainwestowanie w sprzęt do wykonywania tej metody pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i spodziewać się, iż zainteresowanych skorzystaniem z usług nie zabraknie.

Urządzenie warte uwagi

Wybór takich sprzętów w sprzedaży jest duży. Chcąc poczynić ekonomiczną inwestycję, warto zdecydować się zwłaszcza na urządzenie wielofunkcyjne, takie bowiem pozwoli na przeprowadzanie wielu różnych zabiegów, nie tylko usuwania owłosienia. Oznacza to, że będzie często użytkowane, zatem koszt jego zakupu szybko się zwróci. Może się zatem okazać, że kupno kosztowniejszego, wielofunkcyjnego sprzętu jest bardziej opłacalne niż wybór artykułu o tylko jednej funkcji.

Zaawansowane urządzenia, prócz eliminowania niechcianego owłosienia, pozwalają też na:

  • fotoodmładzanie,
  • leczenie trądziku,
  • eliminowanie przebarwień skóry,
  • usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego,
  • zamykanie naczynek,
  • wykonywanie peelingów,
  • termolifting.

Taka wszechstronność wynika z zastosowania różnych technologii w ramach jednego produktu —  jak IPL, ale też fala radiowa i na przykład laser pikosekundowy. Oczywiście posiadanie jednego artykułu może być też wygodniejsze —  ze względu na zajmowanie mniejszej ilości miejsca, jedno szkolenie z obsługi itp.

Nowoczesne sprzęty w służbie piękna

Współczesne urządzenia, do kriolipolizy , usuwania owłosienia czy odmładzania, dają wiele możliwości, w dodatku często można z nich korzystać za pomocą jednego produktu. Jest to wygodne, opłacalne i pod każdym względem stanowi dobre rozwiązanie. W dodatku takich artykułów nie trzeba kupować na własność —  można zdecydować się na korzystny leasing.