Szukasz nietypowych ozdób choinkowych? Postaw na bombki z imieniem!

Dekorowanie choinki czy wykonywanie stroików to tradycja, która gości w wielu domach. Nic więc dziwnego, że producenci ozdób świątecznych prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej oryginalnych wyrobów. Przykładem mogą być personalizowane bombki. Sprawdź, dlaczego warto na nie postawić!

Bombki z imieniem – jakie zalety przemawiają za nimi?

Przede wszystkim wspomniana już oryginalność – można zamówić bombki z imieniem, wybrać kolorystykę, czcionkę, dodatkowe zdobienia i ewentualne życzenia. Dzięki temu zyskuje się prezent, który zachwyci każdego, będzie bowiem nieszablonowy i zaskakujący. Sprawdzi się, gdy chce się obdarować osoby bliskie z rodziny, przyjaciół, znajomych, a nawet współpracowników czy szefa. Uniwersalność ozdób choinkowych sprawia, że mogą one być wręczone niemal każdemu i zawsze wywołają radość. 

Stanowią też praktyczny upominek – w zależności od rozmiaru, można je zawiesić na choince, umieścić w stroiku czy ustawić na półce jako samodzielną dekorację świąteczną.

Bombki choinkowe z dedykacją – dla dzieci i dorosłych

Niezależnie od wieku osoby obdarowywanej warto postawić na wręczenie jej imiennych bombek z dedykacją. Ciekawym pomysłem jest zamówienie zestawu składającego się z kilku sztuk – umieszczając na każdej imię członka rodziny, zyska się upominek dla wszystkich domowników. Inną propozycją jest stworzenie kompletu, który –  odpowiednio zawieszony – utworzy napis. Możliwości są nieograniczone, bowiem taki podarunek jest nietypowy, a ozdoby wykonuje się na indywidualne zamówienie klienta.

Kiedy wręczać bombki z napisem?

Oto garść praktycznych inspiracji:

  • podczas oświadczyn –  mężczyzna może podarować swojej ukochanej ozdobę choinkową, na której umieści prośbę o to, by kobieta została jego żoną,

  • jako dodatek do prezentu – bombka nie musi być samodzielnym upominkiem, świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie większego podarunku,
  • jeśli chce się poinformować bliskich o pojawieniu się w rodzinie nowego członka – para spodziewająca się dziecka może wręczyć swoim rodzicom taki upominek, na którym napisane będzie imię maluszka oraz informacja o tym, że zostaną oni dziadkami.

Oryginalny i niezapomniany prezent dla bliskiej osoby

Jak widać, możliwości są ogromne i każdy ma szansę wykorzystać spersonalizowane świąteczne dekoracje zgodnie z własnymi potrzebami. To świetny pomysł, by okres świąteczny wiązał się z dodatkowymi, pięknymi wspomnieniami.