Dlaczego warto wybrać bombki z imieniem i komu je podarować?

Poszukując pomysłu na prezent, warto postawić na wyroby spersonalizowane, które zachwycą oryginalnością. Takie właśnie są choinkowe bombki, na których widnieje imię osoby obdarowywanej. Można umieścić na nich również dedykację lub życzenia, czyniąc upominek niepowtarzalnym. Sprawdź, kiedy taki prezent będzie odpowiednim wyborem!

Bombki z imieniem – spersonalizowane upominki świąteczne

Nie da się ukryć, że każdy uwielbia dostawać prezenty, które pokazują zaangażowanie osoby wręczającej oraz są dostosowane do indywidualnych preferencji, zainteresowań czy cech charakteru. Takie właśnie mogą być choinkowe bombki z imieniem , ponieważ są one wykonywane na zamówienie. Można zatem samodzielnie dobrać ich kolor, treść ewentualnych życzeń czy dedykacji, wzory zdobiące ich ścianki oraz czcionkę, jaką będzie napisane imię. Taki upominek – zapakowany w eleganckie pudełko i wręczony z okazji świąt – zachwyci każdego! 

Komu wręczyć bombki z imieniem?

Tego typu prezent jest uniwersalny i sprawdzi się w przypadku:

  • osób z rodziny i przyjaciół – może stanowić samodzielny upominek lub być dodatkiem do większego podarunku,

  • współpracowników i podwładnych – będąc pracodawcą, warto zorganizować taką świąteczną niespodziankę swoim pracownikom. To trafne rozwiązanie również wtedy, gdy szuka się prezentu dla koleżanki z biura czy szefa,
  • dzieci – w ich przypadku bombki mogą występować w przeróżnych kolorach i przedstawiać postacie baśniowe lub znane z popularnych bajek. Umieszczone na nich dodatkowo imię malucha z pewnością wywoła uśmiech i radość, a podarunek będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

Niebanalne i eleganckie – bombki choinkowe z dedykacją 

Można uznać, że takie spersonalizowane ozdoby choinkowe są świetnym pomysłem na prezent w każdej sytuacji. Możliwość umieszczenia na nich treści życzeń czy dedykacji potęguje ich oryginalność i otwiera przed osobą zamawiającą nieograniczone pole do popisu.

Bombki z imieniem w kształcie serca dla zakochanych

To ciekawy i niebanalny sposób na wyznanie uczuć! Wybierając bombkę w kształcie serca z imieniem i dedykacją, można nietypowo i niezwykle romantycznie ujawnić swoją miłość do ukochanej. Mężczyźni mogą pokusić się o tak nieszablonowe oświadczyny. Niewątpliwie taka ozdoba świąteczna zostanie zawieszona na honorowym miejscu i będzie wracać na choinkę co rok.