Dlaczego warto kupić magiczny dywan?

Czym jest interaktywna podłoga i w jaki sposób można ją wykorzystać? Przekonaj się, jakie funkcje mają nowoczesne urządzenia projekcyjne i dlaczego warto w nie zainwestować. Poznaj sprawdzone sposoby na wspieranie rozwoju psychofizycznego dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Jak działa magiczny dywan?

Sposób działania interaktywnej podłogi jest bardzo prosty. Wystarczy zawiesić pod sufitem projektor, a na podłodze lub stole będą wyświetlane różnego rodzaju obrazy. Magiczny dywan zawiera liczne akcesoria, w tym czujnik wykrywający ruch, wbudowany komputer i głośnik. Do zestawu dołączono również pilot zdalnego sterowania, kabel zasilający oraz interaktywne gry oraz zabawy edukacyjne. Urządzenie jest proste w obsłudze. Wszystkie informacje na temat sterowania zawarto w instrukcji obsługi. Nowoczesny projektor krótkoogniskowy zapewnia wysoką jakość wyświetlanych obrazów, które reagują na ruch uczestników zabawy.

Co ciekawe, sprzęt produkowany jest w Polsce. Został zaprojektowany z myślą o placówkach edukacyjnych i terapeutycznych. Oznaczono go znakiem CE, który potwierdza spełnienie wymogów Unii Europejskiej.

Podłoga interaktywna

Po magicznym dywanie można swobodnie chodzić i skakać. Sprawia to, że jest szczególnie doceniany przez najmłodszych użytkowników, którzy mają dużo energii i nie lubią siedzieć w miejscu. Dzięki interaktywnej podłodze można:

  • zapewnić uczniom wartościową zabawę w trakcie przerw między lekcjami,
  • w łatwy do przyswojenia sposób podawać ważne informacje o świecie,
  • mobilizować dzieci do ruchu i aktywności fizycznej,
  • przeprowadzać różnego rodzaju zajęcia terapeutyczne,
  • uatrakcyjnić ofertę prywatnej lub publicznej placówki edukacyjnej.

Urządzenie często kupowane jest na przykład do przedszkoli, szkół podstawowych i ośrodków zajmujących się rehabilitacją osób w różnym wieku. Zestawem można sterować zdalnie, za pośrednictwem pilota, co jest bardzo wygodne dla nauczycieli i terapeutów. Zabawy ruchowe korzystnie wpływają na samopoczucie ich uczestników oraz zachęcają do ważnej dla zachowania zdrowego organizmu aktywności fizycznej.

Dywan multimedialny

Szukasz nowoczesnych akcesoriów do zabawy i nauki? Interaktywna podłoga to świetny wybór! Magiczny dywan jest łatwy w użyciu, a zarazem zapewnia spektakularne efekty. Ułatwia naukę w szkole i prowadzenie zajęć terapeutycznych.